Vacature tennistrainer/ster 5-10 uur

16 februari 2023


Beste Herculeslid, 

Wij hebben meer aanvragen voor trainingen dan TennisNiels kan bieden. Daarom zijn wij op zoek naar een extra trainer/trainster. Lijkt het je leuk om onze leden verder te brengen in hun techniek dan zijn wij op zoek naar jou.  

Wil jij graag het beste uit de lesser halen en ben jij fanatiek en enthousiasmerend?

Onze vereniging wil dat iedereen zich thuis voelt bij ons. Of je nu prestatief sport, recreatief sport of gezelligheid zoekt, wij vinden dat alle vormen mogelijk moeten zijn. Het streven is erop gericht om een zo compleet mogelijke vereniging te zijn.

Je werkzaamheden bestaan uit:

  • Het verzorgen van trainingen op onze probouncebanen in de zomer en winter.
  • De trainingen zijn met name op recreatief niveau, maar kan als gewenst ook op prestatief niveau zijn.
  • Daarnaast is het wenselijk om leden te stimuleren te gaan lessen en niet-leden lid te laten worden van onze vereniging.
  • Eventueel ben je aanwezig bij (tennis)-activiteiten.

Wat verwachten we van jou?

  • Je bent bereid om je KNLTB licentie te behalen of bent al in bezit van een KNLTB licentie.
  • Je kunt een geldige VOG aantonen
  • Rating is minimaal 6
  • Aantal uur: 5-10 uur in de avond (afhankelijk van aantal aanmeldingen)  

Uiteraard worden de uren en opleiding vergoed. Wij gaan graag met je in gesprek over de mogelijkheden. Ook als je dit tijdelijk zou willen oppakken totdat we een extra trainer hebben gevonden gaan we graag met jou in gesprek. Deel dit bericht gerust met vrienden en of bekenden.

Voor meer informatie kun je bellen naar: 0641727047 (Diana Averink), 0629025596 (Niels Visser) of mailen naar [email protected]

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen