Bestuursmededelingen

06 maart 2022


Open dag 27 maart
Zondag 27 maart as. plannen we de Open Dag voor TV Hercules. Deze zal starten om 11.00 uur en eindigen rond 13.00 uur. Vervolgens willen we onze leden en hun vrienden, buren, familie en of kennissen de gelegenheid geven om gebruik te maken van onze banen. We willen dan een TOSS organiseren. Aan het eind van deze middag willen we officieel onze kantine openen. Dat doen we met een hapje, drankje en muziek. Graag nodigen we iedereen uit om dit feestelijke moment te vieren. 
 
Ethische commissie
Wij zijn op zoek naar een vertrouwenspersoon voor onze vereniging. De vertrouwenspersoon is er voor als je ergens mee zit en/of vragen hebt. De vertrouwenspersoon speelt een adviserende rol en helpt jou om de juiste stappen te zetten en biedt daarbij waar nodig ondersteuning. De vertrouwenspersonen zijn geheel onafhankelijk en informatie wordt vertrouwelijk behandeld. Zou jij dit voor onze vereniging willen zijn, meld je dan via [email protected]
 
Koningsdag
Op koningsdag willen we ons weer presenteren. Wij zijn op zoek naar een groep leden die deze dag ons zou willen ondersteunen en willen meedenken in leuke activiteiten die wij kunnen bedenken voor wellicht toekomstige leden. Het zou erg leuk zijn als we een mix van jong en oud kunnen vormen. Lijkt je dit leuk om te doen en zou je hieraan willen bijdragen (ookal is het alleen meedenken of je kunt een uurtje aanwezig zijn) meld je dan aan bij [email protected]
 
Special Olympics
Wij hebben ons aangemeld als tennisvereniging om onze bijdrage te leveren aan de special olympics die in ons FBK stadion wordt georganiseerd van 10-12 juni.  https://specialolympics2022.nl/over-ons/ Wij vinden het zeer belangrijk dat iedereen kan sporten en dat iedereen zich welkom voelt. Wil jij ons meehelpen en of meedenken in welke activiteiten we kunnen doen of welke bijdrage jij kan leveren. Meld je dan aan bij [email protected] 
 
Daarnaast graag nogmaals de (bovenstaande) dringende oproep voor een Groundsman. We hebben nog steeds geen enkele reactie mogen ontvangen. Wellicht kan dit een groep/competitieteam samen oppakken? 
 
Groeten, 
Diana Averink

Nieuwscategorieën