KNLTB ClubApp TV Hercules

Beste leden van tv Hercules,

We gaan dit seizoen beginnen gebruik te maken van de KNLTB ClubApp voor het zelfstandig inplannen van bardiensten voor en door onze leden. Dit betekent dat de BIC in principe geen bardiensten meer zal inplannen met behulp van het voorkeur-keuzeformulier. We zullen in een volgende nieuwsbrief met nadere informatie over het gebruik van de App komen en bekendmaken vanaf welke datum het persoonlijk inplannen van diensten mogelijk zal zijn.

Andere functionaliteiten van de app zullen t.z.t. ook ter beschikking komen op de app. De app kun je via www.knltb.club/app of de bekende stores downloaden. Bekijk ook het volgende filmpje even waarin wordt uitgelegd hoe je de ClubApp kunt downloaden en installeren: www.youtube.com/watch?v=15KQ7p9FSlU.

 

De App beschikt over de volgende functionaliteiten;

  • Clubnieuws; belangrijke nieuwberichten zijn zichtbaar in de app;
  • Competities en toernooi uitslagen;
  • (Bar)diensten;
  • Laddercompetitie;
  • Ledenlijst;
  • Persoonlijk profiel;
  • Clubagenda en evenementen; leden krijgen een overzicht van aankomende evenementen in een overzichtelijke clubagenda;
  • Tennismaatje zoeken; Met maatjes kunnen leden binnen onze vereniging elkaar vinden en uitnodigen om te tennissen;
  • Afhangen; leden kunnen via de App een baar reserveren.

Met de komst van deze App zijn wij als vereniging beter in staat alle leden snel te bereiken met belangrijke clubinformatie. We kunnen leden verbinden met elkaar en maken het samen tennissen eenvoudiger.

Voor meer informatie over het gebruik van de app verwijzen wij graag naar de website van de KNLTB (support.knltb.club/support/home). Voor vragen over de ClubApp kun je ook terecht bij de BIC via bardienst@tvhercules.nl.

Doe je ook mee? Download de ClubApp nu via de (Appstore of Google Play) en profiteer ook mee van alle voordelen die de app biedt!

Met vriendelijke groet namens de BIC,

Dave Wissink en Elly Oberjé